2024. április 29. hétfő
Péter

Katalin, Kitti, Kata

Ádventi lelkigyakorlat 2023

Az idei évben az adventi lelkigyakorlat a következőképpen lesz megtartva:

2023. dec. 6. szerda        15:30 Balatonmagyaród gyónási lehetőség
                                             16:00 Balatonmagyaród szentmise prédikációval
                                      kb. 16:30 Zalakomár gyónási lehetőség
                                            17:00 Zalakomár templom szentmise prédikációval

2023. dec. 7. csütörtök  16:30 Galambok gyónási lehetőség
                                            17:00 Galambok szentmise prédikációval
                                     kb.  17:30 Garabonc gyónási lehetőség HELYSZÍN VÁLTOZHAT, FIGYELJÉK A HIRDETÉST!
                                            18:00 Garabonc szentmise prédikációval

2023. dec. 8. péntek      15:00-17:00 Zalakaros gyónási lehetőség
(engesztelőnap)             17:00 Zalakaros szentmise prédikációval

2023. dec. 9. szombat   15:00 Zalamerenye gyónási lehetőség
                                           15:30 Zalamerenye szentmise prédikációval
                                     kb. 16:15 Kisrada gyónási lehetőség
                                           16:30 Kisrada szentmise prédikációval
                                           17:45 Zalakaros gyónási lehetőség
                                           18:00 Zalakaros szentmise prédikációval

Vendégünk Antal Zsolt Benedek kaposvári plébános lesz.

2023. dec. 10. vasárnap  07:30 Zalaszentjakab gyónási lehetőség
                                                            08:00 Zalaszentjakab szentmise
                                                             Vendég atya itt nem lesz.

A szentmisék kezdési időpontja a gyónók számától függően eltolódhat, különösen azokon a napokon, amikor két vagy több szentmise van egymást követően, kérjük a hívek megértését!

Kérjük a Kedves Híveket, hogy éljenek a lelkigyakorlat adta lehetőséggel és végezzék el a karácsonyi szentgyónásukat annak érdekében, hogy lélekemelőbb lehessen a reánk köszöntő ünnep. Kérjük, hogy ne felejtsék el, hogy a legszentebb Oltáriszentséget lelkünk tiszta állapotában vehetjük magunkhoz illendően, ezért is kívánunk lehetőséget adni a szentgyónás elvégzésére.